


Produkt priamo od výrobcu Illumaxx máme skladom za cenu 37.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Technické svietidlo |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Garáž |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK08 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 360 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 5200 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Series | FLUORESCENT LAMP Illumaxx |
| Výrobca | Illumaxx |

S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo

S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo