

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Ecolite máme skladom za cenu 35.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Pätica | E27 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Series | HECTOR Ecolite, MAKARON Ecolite, MARTIN Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom