



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu RED máme skladom za cenu 32.00 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Tvar | Guľatý |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Series | SPOTLIGHT Red, GAYA Red |
| Výrobca | RED |

V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle
Skladom
Inteligentná
Skladom
LED, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, povrchová, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom

LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
LED, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Povrchová, kovová, platová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, povrchová, drevená
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo