




Rozmery 64×116×40 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 349,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kovová nízka skrinka »CN3« s výklopným priečinkom a sklenenou doskou, biela Farba: Plochy: matná biela Konštrukcia: chrómová Materiál: Konštrukcia: oceľ, pochrómovaná Regálové steny, poličky a výklopné dvierka: oceľ s povrchovou úpravou práškovou farbou Úchyty hliník, pochrómovaný Nožičky: plast Spojovacie diely: plast, pochrómovaný Sklenené doska: jednovrstvové bezpečnostné sklo Rozmery: Rozmery (š x v x h) cca 116 x 64 x 40 cm Sklenené dno cca 73 x 36,5 cm Rozmery (š x v x h) veľkej priehradky cca 73 x 17,5 x 36,5 cm Rozmery (š x v x h) výklopnej priehradky cca 73 x 36,5 x 36,5 cm Rozmery (š x v x h) malej priehradky cca 36,5 x 36,5 x 36,5 cm Obsah: Vrátane materiálu na pripevnenie k stene, chráničov podlahy, montážneho materiálu a návodu na zostavenie Nosnosť: Sklenená plocha max. 15 kg Vkladacie poličky veľká max. 40 kg, malá max. 25 kg Výklopné dvierka max. 5 kg Technické údaje: Nožičky regála s nastaviteľnou výškou Iné upozornenia: Výrobok sa dodáva rozmontovaný Dodáva sa v 1 balení Prvok z našej série kovového nábytku »CN3«Dá sa všestranne kombinovať s ďalšími prvkami zo sérieVýklopná doska s 2 kvalitnými kovovými nožnicovými pántmiPovrchy s kvalitnou a odolnou úpravou práškovou farbou s matným vzhľadomStolík s doskou z jednovrstvového bezpečnostného sklaPochrómovaná kovová konštrukcia a guľatý úchytVrátane plastových nožičiek s nastaviteľnou výškou – dobrá stabilita aj na nerovných plochách
| Šírka: | 116 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 64 cm |
| Štýl | Moderný, Industriálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dvierok | Plné, Sklenené |
| S nožičkami | Ano |

51×90×55 cm, drevená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo