





Rozmery 180×140×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Šatníková skriňa »Eklund« Farba: Biela Konštrukcia a úchyty: prírodná farba dubového dreva Materiál: Korpus a predné strany: drevotrieska povrchovo upravená melamínovou živicou Konštrukcia a úchyty: masívne dubové drevo Tyč na oblečenie: kov. Chrániče podlahy: plsť Rozmery: Š x V x H cca 140 x 180 x 40 cm Obsah: Vrátane pripevnenia k stene, chráničov podlahy a montážneho materiálu Nosnosť: Horná doska max. 25 kg Tyč na oblečenie a dno vždy max. 20 kg Pevná stredová polička max. 15 kg Vkladacie poličky s nastaviteľnou výškou vždy max. 10 kg Zásuvka max. 5 kg Iné upozornenia: Výrobok sa dodáva rozmontovaný. Dodáva sa v 3 baleniach. Prvok z našej série nábytku v severskom štýle »Eklund«Dá sa všestranne kombinovať s ďalšími prvkami zo série.Zásuvky a dvierka s pomalým zatváranímZásuvky so spodným čiastočným výsuvomS 2 doskami, ktoré sa dajú umiestniť do ľubovoľnej výšky.Korpus z drevotriesky povrchovo upravenej melamínovou živicouNohy a úchyty z naolejovaného masívneho dubového drevaTyč na oblečenie z pochrómovaného kovuVrátane materiálu na upevnenie na stenu pre bezpečnú stabilituVrátane chráničov podlahyVYROBENÉ V NEMECKU
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |

140×90×40 cm, s klasickým otváraním, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
204×135×48 cm, s klasickým otváraním, rovná
Skladom
185×45×60 cm, s klasickým otváraním, rovná
Skladom