





Rozmery 190×45×35 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 249,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysoká skrinka do kúpeľne »Eklund«, biela Farba: Korpus a predné strany: biele Spodná konštrukcia, úložná priehradka a úchyty: prírodná farba dubového dreva Materiál: Korpus a predné strany: drevotrieska povrchovo upravená melamínovou živicou Spodná konštrukcia a úchyty: masívne dubové drevo, naolejované Úložná priehradka: drevotrieska s dekorom Rozmery: Rozmery (š x v x h) cca 45 x 190 x 35 cm Úložný priestor s vkladacou poličkou hore cca 41,5 x 63 x 31 cm, dole cca 41,5 x 80,5 x 31 cm Úložná priehradka cca 39,5 x 25 x 30 cm Obsah: Vrátane chráničov podlahy, materiálu na pripevnenie k stene, montážneho materiálu a návodu na montáž Nosnosť: Každá vkladacia polička max. 10 kg Úložná prehriadka a konštrukčná polička vždy max. 15 kg Dno max. 20 kg Iné upozornenia: Výrobok sa dodáva rozmontovaný Dodáva sa v 2 baleniach Prvok z našej série nábytku do kúpeľne »Eklund«Predná strana s čistým, škandinávskym dizajnomÚchyty a spodná konštrukcia z masívneho dubového drevaNožičkyKvalitné vyhotovenie s pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom – s výnimočne dlhou životnosťou2 dvierka so zaklapávacími pántmi a s tlmičom dverí – jednoduchá a rýchla montážHorné dvierka s 1 vkladacou poličkou, spodné dvierka s 2 vkladacími poličkami – dajú sa umiestniť do 3 rôznych výšokMADE IN GERMANY
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 190 cm |
| S nožičkami | Ano |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny, Škandinávsky |
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Uchytenie | Stojacie |
| Farba | Biela |

60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom