Porovnajte ceny od 12,27 € do 21,99 € v 2 e-shopoch:
SkladomDoručenie za 10,99 €14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 2,3 €14 dní na vrátenie
Rozmery 21×102×88 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 12,27 € do 21,99 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmer 88x102x21 cm, plastové, môže slúžiť aj ako detský bazén, tvar mušle, s krytom
| Šírka: | 102 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 88 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Kryt | Ano |
| S dnom | Ano |
| Farba | Zelená |
| Výrobca | Merkury Market |

20×146×138 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch

120×120×118 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch

120×120×120 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom