
99,9 €
Pieskovisko drevené so strieškou 120x120 cm uzatvárateľné - impregnované
120×120×118 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch
Rozmery 21×87×77 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmer 77 x 87 x 21 cm, plastové, môže slúžiť aj ako detský bazén, tvar mušle, s krytom
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 77 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Kryt | Ano |
| S dnom | Ano |
| Farba | Modrá |
| Výrobca | Merkury Market |

120×120×118 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch

20×146×138 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch

120×120×120 cm, drevené, s krytom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom