



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 31,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnedé/béžové bavlnené detské obliečky na jednolôžko 140x200 cm Hugs – Good Morning
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 1.1 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 140x200 |
| Veľkosť vankúša | 70x90 |
| Certifikáty a štandardy | Better Cotton Initiative (BCI)/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Zapínanie obliečok | Na zips |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 110 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Béžová/hnedá |
| Výrobca | Good Morning |
Používateľské recenzie
Kvalitní, příjemný materiál.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, s princeznami, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
90×130 cm, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Do postieľky, so zvieratkami
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Kovová
Skladom

S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Kovová
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenná
Skladom
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Klasická, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, celoročná
Skladom
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom