Odporúčame
Nie je skladom
ROTH Sprchový box BHECO DEEP, 210 × 90 cm
Rozmery 210×90 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 509 €
- 4. 11. 2025 - 509 €
Popis produktu
Štvrťkruhový model sprchového boxu ROTH BHECO DEEP s hlbokou vaničkou a posuvnými dverami s rozmerom 900 × 900 mm, ktorý sa skvelo hodí tam, kde nie je možné alebo žiaduce riešiť hydroizoláciu stien. S týmto modelom získate kompletné riešenie. Súčasťou je aj ručná sprcha so sprchovou hadicou, mechanická batéria a vanička vrátane sifónu.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Výška: | 210 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Hmotnosť | 67 kg |
| Materiál | Sklo, hliník, akryl |
| Typ skla | Bezpečnostný |
| Tvar | Štvrťkruhový |
| Výrobca | Roth |



