







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Nástenné svietidlo Dĺžka (mm): 300 Šírka (mm): 180 Výška (mm): 40 Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: sklo, kov Svetelný tok: 0 - 500 lm Farba svietidla: zlatá brúsená, priehľadná Počet svetelných bodov: 2 Použité vlákno: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: neutrálna Teplota farieb: 3000 K Energetická trieda: G Vrátane svetelného zdroja: Áno Trieda tesnenia: IP20 Izba: Kancelária, Jedáleň, Chodba/Schody, Detská izba, Obývacia izba, Spálňa Výkon: 12W
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky, Nad schodisko |
| Kód výrobcu | OSW-50054 |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Svetlosť | 0 - 500 lm |
| Počet svetelných bodov | 2 |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 3000 K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Ean | 5906366015755 |
| Šírka (mm) | 180 |
| Dĺžka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 40 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo