Porovnajte ceny od 117,62 € do 165 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 42W, 3000K, 3500lm, LHJ090-7CP, zlatá, OSW-50065
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 117,62 € do 165 €:
Popis produktu
Technické údaje: Výrobca: Toolight Dĺžka (mm): 200 Šírka (mm): 300 Výška (mm): 1790 Dĺžka kábla (mm): 1300 Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: 3001 - 3500 lm Farba lampy: zlatá Počet svetelných bodov: Integrovaný zdroj LED Použité vlákno: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Energetická trieda: G Vrátane svetelného zdroja: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 42W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Béžová |
| Kód výrobcu | OSW-50065 |
| Typ lampy | LHJ090-7CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1300 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 3001 - 3500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366015946 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Dĺžka (mm) | 200 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Výška (mm) | 1790 |
Podobné produkty

Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 12W, 3000K, 3500lm, LHJ088-3CP, zlatá, OSW-50063
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Eliza Cage, 1x biele sklenené tienidlo v kovovom ráme
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dúhovým sklom okrúhle 3-svetlá - Mallon
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Luster na lanku ROPE CASA 5xE27/12W/230V pavúk
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Boho, 3x jutové/sivé textilné tienidlo, o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Hotelová elegantná závesná lampa mosadzná s jantárovým sklom 5-svetiel - Gus
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom guľaté 3-svetlo - Vidro
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Závesné svietidlo Play, 3x biele sklenené tienidlo, b/g/c, o
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Panta, 4x béžové kovové tienidlo, g, o
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight - sklenené závesné svietidlo E27 60W APP438-1CP, OSW-00568
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Art Deco závesné svietidlo zlaté so sklom 4-svetlo - Laura
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Klasické stropné svietidlo zlaté s opálovým sklom 5-svetlo - Inez
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Toolight Toolight, stropné svietidlo Spider 7xE27, zlatá, OSW-08556
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Juta, 4x jutové tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie), o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo zlaté s jantárovým sklom 3-svetlá - Traditional
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Boho, 3x jutové tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie), o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné stropné, 6W, 500lm, G148-2CP, zlatá matná, OSW-04704
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - Sklenené závesné svietidlo 1xE27 60W APP442-CP, zlatá, OSW-05934
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Boho 1, 4x jutové/sivé textilné tienidlo, o
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Brilagi-LED stmievateľný luster na lankách TWISTER LED/105W/230V pr. 100 cm zlatý + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne 5-žiarovkové - Facil
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Retro závesná lampa čierna s hnedosivým tienidlom - Felt
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Skladom
Závesné svietidlo Ice, 5x chrómové kovové tienidlo, ch
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sada 4 retro závesných svietidiel ružová 45 cm - Granny
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku VOLDA 3xE14/10W/230V pr. 28 cm mosadz
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa mosadzná s jantárovým sklom 3-svetlá - Gus
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, stropné svietidlo 1xG9 APP1417-CP, zlatá-čierna, OSW-02464
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 18W, 3000K, 1500lm, LHJ089-7CP, čierna, OSW-50064
Do kuchyne, drevený, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné sviedilo 1xE27 APP1036-1CP, ružové zlato, OSW-00696
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo





