




Rozmery 79×61×55 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 108,7 € do 256,24 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 147,54 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: Zamatová látka Nohy: Lakovaná oceľ (čierna) Farba Čierna Rozmery Šírka: 61 cm Šírka sedadla: 40-45 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedadla: 42,5 cm Výška: 79 cm Výška sedadla: 48 cm Výška opierky: 34 cm Výška opierok: 26 cm Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 7,7 kg Vyhotovenie Nadčasový prešívaný dizajn v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou Ľahko sa udržuje - zamatová tkanina je odolná voči nečistotám Ideálne do obývacej izby, kuchyne, jedálne alebo domácej kancelárie Dodávané v demonte - jednoduchá montáž Zamatové jedálenské kreslá predstavujú elegantné a pohodlné riešenie pre každú jedáleň či kuchynský kút. Vďaka hebkému povrchu zamatu pôsobia luxusne na pohľad aj na dotyk, zatiaľ čo mäkké čalúnenie a ergonomický tvar zaisťujú pohodlie aj pri dlhšom sedení. Tento typ kresla nie je len praktickým kusom nábytku, ale aj výrazným dizajnovým prvkom , ktorý dokáže zaujať na prvý pohľad. Skvele sa hodí ako na každodenné stolovanie , tak na príležitostné posedenie s hosťami.
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Farba | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Poťah | S polstrovaním |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Nosnosť | 110 kg |
| Otočná | Nie |
| Vzhľad | Stoličkokreslo |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 42,5 cm |
| Šírka sedáku | 40-45 cm |
| Výška operadla | 34 cm |
| Výška podrúčok | 26 cm |

106×58×85 cm, masážne, polohovacie
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S nožičkami, s látkovým poťahom
Skladom
Klubové, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Doprava zadarmo
99×72×75 cm, TV, s látkovým poťahom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
73×64×62 cm, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S nožičkami, s látkovým poťahom
Skladom
Hojdacie, na kolieskach, s látkovým poťahom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Polohovacie, s nožičkami, s látkovým poťahom

90×76×55 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×76×75 cm, TV, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ušiaky, s podnožkou, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Koženkové, v škandinávskom štýle, s nožičkami

Otočné, v modernom štýle, s látkovým poťahom
Skladom
Závesné, s látkovým poťahom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S nožičkami, s látkovým poťahom
Skladom
Hojdacie, v rustikálnom štýle, s látkovým poťahom
Na odoslanie o 4 dni
90×80×85 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
S podnožkou, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S látkovým poťahom

Koženkové, s nožičkami

Polohovacie, s vysokou opierkou, s nožičkami

S nožičkami, s látkovým poťahom
Skladom
Otočné, v modernom štýle, s látkovým poťahom
Skladom
Ušiaky, v škandinávskom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Koženkové, s nožičkami

Otočné, v modernom štýle, s látkovým poťahom
Skladom
71×58×70 cm, klubové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
115×67×91 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, s podnožkou, s nožičkami
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Otočné, v modernom štýle, s látkovým poťahom
Skladom
Polohovacie, s nožičkami, s látkovým poťahom

Otočné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Bambusový, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
38×38×38 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
98×140×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×120×80 cm, v dekore dub, pre 4 osoby
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
87×32×30 cm, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne