








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Červená Modrá Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 1 ks prikrývky 200 x 220 cm 2 ks vankúšov 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Obliečky z mikrovlákna Set plachty a obliečky na vankúš Hotelové obliečky
| Materiál | Mikrovlákno, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Červená |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Vianočné, Jeleň |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima |
| Rozmer obliečky | 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Štýl obliečky | Moderné, Škandinávsky |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Z mikroplyšu, s vianočným motívom, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, francúzska, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, so zipsom, pruhovaná
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s bodkami
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo