








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Zelená Červená Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 2 ks prikrývky 140 x 200 cm 2 ks vankúše 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Svietiace obliečky Saténové obliečky Flanelové obliečky
| Materiál | Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Červená |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Vianočné |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima |
| Štýl obliečky | Moderné, Škandinávsky, Rustikálne |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Saténová, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, francúzska, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s vianočným motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikrovlákna, so srdiečkami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, krepová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Bavlnená, francúzska, s vianočným motívom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, s vianočným motívom, so zvieracím motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo