








Rozmery 65×33×55 cm
Materiál Drevotrieska: Béžová Kov: Béžová Plast: Čierna Rozmery Dĺžka: 55 cm Šírka: 33 cm Výška: 65,8 cm (60 cm bez koliesok) Rozmer hornej dosky: 50 x 32 cm Nosnosť: 50 kg Hmotnosť: 5,71 kg Vyhotovenie Vhodný ako pracovný, servírovací či odkladací stolík Balenie obsahuje sadu koliesok aj nožičiek – voliteľne vymeniteľné Dodávané v demonte Všestranný pomocník do každej domácnosti Už žiadne kompromisy medzi praktickosťou a estetikou – tento stolík je ideálnym riešením pre každého, kto ocení funkčnosť s premysleným dizajnom. Vďaka kompaktným rozmerom sa vojde aj do menších priestorov, zatiaľ čo kolieska zabezpečia jednoduchú manipuláciu bez námahy. Použite ho ako mobilnú pracovnú stanicu, servírovací stolík pri návšteve alebo nočný stolík v spálni. Jeho využitie je len na vás – stane sa rýchlo nepostrádateľnou súčasťou vášho každodenného života .
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Štýl | Škandinávsky |
|---|---|
| Sady | Ano |
| S kolieskami | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál nôh | Kov |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Povrch | Matný |
| Materiál dosky | Drevotrieska |
| Dĺžka | 55 cm |
| Tvar nôh | Na kolieskach |
| Nosnosť | 50 kg |
| Hmotnosť | 5,71 kg |

17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom