




















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Sivá Červená Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítka výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 1 ks prikrývky 200 x 220 cm 2 ks vankúša 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa 7 dielne obliečky Svietiace obliečky Francúzske obliečky
| Materiál | Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Sivá |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Srdce, Vianočné |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima, Jeseň |
| Rozmer obliečky | 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Štýl obliečky | Moderné |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Bavlnená, s vianočným motívom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroflanelu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom, jednolôžková
Skladom
Saténová, krepová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, krepová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Saténová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo