Odporúčame
Brilliant - stmievateľné stropné LED svietidlo SORELL LED/24W/230V biele + diaľkové ovládanie
História cien
- 30. 5. 2026 - 37,9 €
- 17. 10. 2025 - 37,9 €
Popis produktu
LED stmievateľné moderné stropné svietidlo. Vhodné na osvetlenie obývacej izby aj spálne. Jednoducho ovládateľné pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania, zmeny teploty svetla, nočné svetlo aj časovač. Funkcia pamäte - po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Farebná teplota: 3000 - 6500 K. Súčasťou svietidla je zabudovaný úsporný LED zdroj.
Parametre
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
|---|---|
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2900 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 200 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Tvar | Guľatý |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | SORELL Brilliant, UP Brilliant |
| Výrobca | Brilliant |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo VESTAS LED/18W/230V 3000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo RENE LED/15W/230V IP44 čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED osvetlenie zrkadla do kúpeľne VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 chróm
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo



































