Odporúčame
AKCIA Čierna barová stolička CARBRY LAMAL s čiernymi nohami II. akosť
Rozmery 107×54×55 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 30,5 €
- 17. 10. 2025 - 30,5 €
Popis produktu
Materiál Plast: Čierna Drevo: Buk - čierna Kov: Čierna Rozmery Šírka: 54 cm Šírka sedáku: 46 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedu: 41 cm Výška: 107,5 cm Výška operadla: 38,5 cm Výška sedu: 69 cm Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Nohy sú zabezpečené plstenými podložkami, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 107 cm |
Parametre
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál sedáku | Plast |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Výška sedu | 69 cm |
| Vzhľad | Klasický |
| Opierka | Na nohy |
| Opierka chrbta | S opierkou chrbta |
| Tvar sedadla | Okrúhle |
Najlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Modrá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky GRENTIS zelené Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Detský úložný box DOMČEK D3 biely
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Bellamy Biela zásuvka pod postieľku RATATA
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Súprava 2 háčikov na kúpeľňový radiátor SEZA
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová osuška BAMBOO 70 x 140 cm hnedá, 70% bambus | 30% bavlna
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžová 2 miestna pohovka ARIO JARELL, rozkladacia
85×130×103 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 90x200 cm
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky PINTURA sivé Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky BALUNEA biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky ELIVINE biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky JEDNOROŽEC A MESIAC biele
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, hnedá
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, béžová
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň







