




Rozmery 150×1 100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška: 150 cm Typ: 2-krídlový Strana Inštalácie: Typ: Pohyblivý/sklápací Typ Skla: Tvrdené sklo Farba skla skla: Čierny rám Hrúbka Skla: 6 mm Povrchová úprava: Uhlový stabilizátor L: Nerezová oceľ Povrchová úprava pre jednoduché čistenie Elastomerové tesnenia pre odvod vody Zástena sa skladá z dvoch častí: pevnej steny a pohyblivého krídla Možnosť nastavenia šírky
| Šírka: | 1 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 150 cm |
| Orientácia | Pravá |
|---|---|
| Typ vaňovej zásteny | Pevná |
| Farba | Čierna |
| Typ | 2-krídlový, Vaňová zástena - otočná |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Pravá |
| Ean | 5905315673336 |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Výška (mm) | 1500 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Farba profilu | Čierna |
| Séria | Mexen Mist L |
| Farba skla | Číre-čierny vzor 1 |
| Výrobca | Mexen |

S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom
105×150 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom