Odporúčame
Mexen Mist-B, 1-krídlový výklopný sprchový kút 90 x 70 cm, číre sklo, čierny profil, 8A2T-090-070-70-00
Rozmery 200×90×70 cm
317,69 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 317,69 €
- 13. 10. 2025 - 317,69 €
Popis produktu
Technické údaje: Rozmer: 90x70 cm (ľavé dvere 90 cm, stena 70 cm) Výška: 200 cm Farba skla: číra Povrchová úprava: Čierna farba Hliníkový profil Typ Skla: Tvrdené sklo Hrúbka Skla: 6 mm Magnetická lišta a elastomerové tesnenie na odtok vody Povrchová úprava pre ľahké čistenie Možnosť nastavenia šírky Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo dlaždice Mechanizmus na zdvíhanie a spúšťanie dverí Hliníkový prah s tesnením dverí
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Vanička | Bez vaničky |
| Prevedenie dverí | Pántové |
| Farba | Čierna |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s plným vyklopením |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 800 |
| Ean | 5905315667984 |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Séria | Mexen Mist-B |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |













