









Rozmery 200×100×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Rozmer: 100x90 cm (ľavé dvere 100 cm, stena 90 cm) Výška: 200 cm Strana Inštalácie: Farba skla skla: čierna Povrchová úprava mriežky: ľavá Hliníková mriežka: Čierna Hliníkový profil Materiál vzpery: Nerezová oceľ Typ Skla: Tvrdené sklo Hrúbka Skla: 6 mm Magnetický pás a elastomerové tesnenie na odtok vody Povrchová úprava pre ľahké čistenie Možnosť nastavenia šírky Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo dlaždice Mechanizmus na zdvíhanie a spúšťanie dverí Hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Vanička | Bez vaničky |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ | Pięciokątna, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s delenými dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Ľavá |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 573 |
| Ean | 5905315663870 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Farba skla | Číre - čierny vzor |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Séria | Mexen Mist |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Päťuholník |
| Výrobca | Mexen |

100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom