










Rozmery 150×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška: 150 cm Typ 2-krídlový Strana Inštalácie: Pravá strana Typ: pohyblivý/sklápací Typ Skla: tvrdené Farba skla skla: číra Hrúbka Skla: 8 mm Povrchová úprava: Chróm Mosadzné držiaky a závesy v jednej rovine s povrchom skla Elastomérové tesnenia na odvod vody Dva systémy upevnenia: - S profilom na vyrovnanie nerovností steny - Bez profilu pre dokonale rovné steny Povrchová úprava pre ľahké čistenie Možnosť nastavenia šírky
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 150 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Orientácia | Pravá |
| Typ vaňovej zásteny | Otočná, Skladacia |
| Počet dielov | Dvojdielna |
| Farba | Biela |
| Typ | 2-krídlový, Vaňová zástena - otočná |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5905315517166 |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1500 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Farba profilu | Chrómová |
| Séria | Mexen Lunar |
| Výrobca | Mexen |

S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
105×150 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom