Odporúčame
Mexen Mist Duo, 2-krídlový sprchový kút 105 x 75 cm, číre sklo, zlatá matná, 8A4-105-075-55-00
Rozmery 200×105×75 cm
394,29 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 394,29 €
- 13. 10. 2025 - 394,29 €
Popis produktu
Technické údaje: Rozmer: 105x75 cm (ľavé dvere 105 cm, pravé dvere 75 cm) Výška: 200 cm Strana Inštalácie: Univerzálna Vchod: Kyvné dvere Farba skla skla: číra Povrchová úprava: Zlatá matná Hliníkový profil Typ Skla: Tvrdené Hrúbka Skla: 6 mm Povrchová úprava na jednoduché čistenie Magnetický pásik a elastomérové tesnenie na odvodnenie Hliníkový prah na utesnenie dverí Možnosť nastavenia šírky Možnosť inštalácie na sprchovú vaničku alebo na dlaždice Mechanizmus na zdvíhanie a spúšťanie dverí
Rozmery
| Šírka: | 105 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Vanička | Bez vaničky |
| Prevedenie dverí | Pántové |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 2-stranný, 1-krídlové delené dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 799 |
| Ean | 5905315602374 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1050 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Dĺžka (mm) | 750 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Farba profilu | Brúsená zlatá |
| Séria | Mexen Mist Duo |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |
















