Porovnajte ceny od 242 € do 244,01 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 242 € do 244,01 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 243,01 €
- 26. 5. 2026 - 243,01 €
- 24. 3. 2026 - 170,81 €
- 13. 3. 2026 - 244,01 €
- 28. 5. 2026 - 242 €
- 26. 5. 2026 - 242 €
- 24. 3. 2026 - 170,81 €
- 13. 3. 2026 - 244,01 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémový prateľný koberec 200x290 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Biela |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 9.28 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (saxony) |
| Produktový rad | Pouffy |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1600 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Perte na 30 stupňov/možno prať v práčke/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Recenzie
Podobné produkty

Koberec Aruba G145A kosoštvorce / trojuholníky, krémový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CALMA 200 biely
80×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Morphic Botanica svetlosivý
133×133 cm, kusový, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Protišmykový koberec POSH Shaggy slonia kosť, plyš
50×80 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PEAU DE MOUTON biely
60×120 cm, ručne tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Zagros Dena
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec ARCURA krémový kruh
1 cm, ⌀ 120 cm, ručne tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberček Shaggy Rabbit 507797 biely
Kusový, s dlhým vlasom, kožušiny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Balta Fiji 71181 066
133×195 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec MISHA E945A krémový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ETON PLUS krémový kruh
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Brasil 5211 krémový
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Softy krémový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec BUENOS 7001 shaggy biely
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Angola F913A Boho trojuholníky / kosoštvorce, krémový
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Sundae 20 krémový
80×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Noble Shift svetlosivý
80×160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážny koberec LILY biely
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec City Shaggy 500 biely kruh
80 cm, ⌀ 80 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Villeroy & Boch 1812 Organic Kivi Natural Cream
Tkaný, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Nimbus biely
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Eternity Special 69 svetlokrémový
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec NELIA biely
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Angelo biely kruh
Kusový, s dlhým vlasom, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1812 Kivi Cream
80×150 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec PEARL 53132A geometrický / štrukturálny, krémový
192×290 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec DKNY CENTRAL PARK WEST ivory / béžový
119×180 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Luna Dimma Cream
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Zagros Sabalan
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Moda 2081 krémový
Kusový, s dlhým vlasom, jednofarebný
Skladom
Koberec RABBIT 3D biely
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec DKNY CENTRAL PARK WEST ivory
160×221 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






