Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70
Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, 6446611500-70
Rozmery 51×61 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Popis produktu: Rozmer: 610 × 510 × 200 mm Hĺbka komory: 200 mm Rozmery komôr: 410 × 335 mm (väčšia), 410 × 200 mm (menšia) Hrúbka oceľového lemu: 3 mm Hrúbka ocele komory: 1 mm Polomer zaoblenia rohov komory: R10 Priemer odtoku: ø92 mm Typ: 1,5-komorový Spôsob montáže: zapustený do dosky zhora Materiál: nehrdzavejúca oceľ AISI 304 Farba: čierna Povrch: hladký Povrchová úprava sifónu: čierna Prepadový otvor: áno Otvor na batériu: áno Manuálny sifón v sade – s košíčkom na odpad a uzáverom Dodatočný kryt odtoku Skrytý prepadový otvor Zvukovoizolačné podložky pod drez Odolnosť voči nárazom, poškriabaniu a zafarbeniu Odolnosť voči vysokej teplote a teplotným šokom Povrch uľahčujúci čistenie
Rozmery
Šírka:51 cm
Hĺbka:61 cm
Parametre
MateriálNerez
TypDvojdrez, Klasický
TvarObdĺžnikový
UmiestnenieVstavané
FarbaSivá
PrepadÁno
Montážna stranaUniverzálna
Sifón v zostaveÁno
OdkvapkávačBez odkvapkávača
Počet otvorov1
PovrchGładka
Ean5905315982841
Dĺžka (mm)610
Šírka (mm)510
Počet komôr1.5
SériaMexen Flexo
VýrobcaMexen
Podobné produkty
Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, čierna, vzor voština, 6446611500-70HC
51×61 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
Blanco Dalago 5, silgranitový drez 515x510x190 mm, 1-komorový, sivá skala, BLA-518848
51×52 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Mario - drez granitový 82,0x43,6cm, 2-komorový, čierna, 6504822000-77
44×82 cm, s batériou, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Blanco Metra 45 S set drezu a batérie 78x50 cm antracit SETB1
78×50 cm, granitový, s batériou
Skladom
Invena Tesalia, 1-komorový granitový drez s odkvapkávačom 760x440x160 mm a kuchynskou batériou Joga Plus s flexibilným ramenom + chrómový automatický sifón, INV-AZ-01-043-SET
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 600 x 500 mm, čierna, vzor voština, 6408601000-70HC
50×60 cm, nerezový, klasický
Mexen Mario žulový drez 2-komorový 820 x 436 mm, čierny, sifón chróm - 6504822000-77
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 600 x 500 mm, čierna, 6408601000-70