Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65
Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená meď, 6446611500-65
Rozmery 51×61 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Popis produktu: Rozmer: 610 × 510 × 200 mm Hĺbka komory: 200 mm Rozmery komôr: 410 × 335 mm (väčšia), 410 × 200 mm (menšia) Hrúbka oceľového lemu: 3 mm Hrúbka ocele komory: 1 mm Polomer zaoblenia rohov komory: R10 Priemer odtoku: ø92 mm Typ: 1,5-komorový Spôsob montáže: zapustený do dosky zhora Materiál: nehrdzavejúca oceľ AISI 304 Farba: brúsená meď / medená matná Povrch: hladký Povrchová úprava sifónu: brúsená meď Prepadový otvor: áno Otvor na batériu: áno Manuálny sifón v sade – s košíčkom na odpad a uzáverom Dodatočný kryt odtoku Skrytý prepadový otvor Zvukovoizolačné podložky pod drez Odolnosť voči nárazom, poškriabaniu a zafarbeniu Odolnosť voči vysokej teplote a teplotným šokom Povrch uľahčujúci čistenie
Rozmery
Šírka:51 cm
Hĺbka:61 cm
Parametre
MateriálNerez
TypDvojdrez, Klasický
TvarObdĺžnikový
UmiestnenieVstavané
FarbaHnedá
PrepadÁno
Montážna stranaUniverzálna
Sifón v zostaveÁno
OdkvapkávačBez odkvapkávača
Počet otvorov1
PovrchGładka
Ean5905315982827
Dĺžka (mm)610
Šírka (mm)510
Počet komôr1.5
SériaMexen Flexo
SkladNa sklade (Heavenshop)
VýrobcaMexen
Podobné produkty
Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená zlatá, 6446611500-55
51×61 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Flexo, 1.5-komorový nerezový drez 610 x 510 mm, brúsená zlatá, vzor voština, 6446611500-55HC
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 600 x 500 mm, brúsená meď, 6408601000-65
50×60 cm, nerezový, klasický
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 500 x 450 mm, brúsená meď, 6402501000-65
45×50 cm, nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Mexen Exar, 1-komorový nerezový drez s odkvapkávačom, ľavý, 620 x 480 mm, brúsená meď, vzor voština, 6431621005L-65HC
48×62 cm, obdĺžnikový, klasický
Mexen Exar, 1-komorový nerezový drez s odkvapkávačom, ľavý, 620 x 480 mm, brúsená meď, 6431621005L-65
Mexen Solix nerezový 1-komorový drez 500 x 450 mm, meď - 6402501000-65
Nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 500 x 500 mm, brúsená meď, 6407501000-65
50×50 cm, klasický
Mexen Solix, 1-komorový nerezový drez 500 x 450 mm, brúsená zlatá, 6402501000-55