Porovnajte ceny od 80 € do 123,4 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 80 € do 123,4 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 21,7 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 19. 5. 2026 - 101,7 €
- 15. 5. 2026 - 102,2 €
- 29. 4. 2026 - 61,4 €
- 21. 4. 2026 - 92,1 €
- 7. 3. 2026 - 92,09 €
- 19. 5. 2026 - 80 €
- 15. 5. 2026 - 81 €
- 29. 4. 2026 - 56,4 €
- 21. 4. 2026 - 92,09 €
- 7. 3. 2026 - 92,09 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Biely koberec 160x230 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Biela |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Vysoký vlas (shaggy) |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 7.176 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (Frisé) |
| Produktový rad | Fluffy |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 1950 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Recenzie
Používateľské recenzie
Veľmi zriedkavá hustota vlákien, na obrázkoch vyzerala kvalitnejšie. Nebol to dobrý nákup, aj keď nie je drahý, ani tak nestojí za svoju cenu. Vrátil som to.
Podobné produkty

Biely okrúhly koberec ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec PALOMA INT 0102G krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Lindo 8843 sivý
80×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Brilliant biely kruh
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Agnella Galaxy Antores sivý
200×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Fluffy Super Soft biely
60×110 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec MILKY CREAM
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Krémový koberec 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TZ Biely obdĺžnikový koberec 3D Rabbit Rozmer: 80x150 cm
8 000×150 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Noble Wito svetlosivý
200×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Marvel Refined
133×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Noble Milo sivý
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážny koberec YARA biely
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec City Shaggy 500 krémový
Kusový, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BALANCE 0194 geometrický / glamour, krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Fancy sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec TEXTURA 488.07.LA500 Osta sivý
240×340 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Linley Ivory
160×230 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Fluffy Super Soft biely kruh
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec ATTICUS INVICTUS béžový
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Amigo 0F570A svetlobéžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Protišmykový koberec STILO krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Haga 04720A svetlosivý / krémový / béžový
140×190 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec HOME 9925 CREAM
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec Vanguard biely
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Angola F913A Boho trojuholníky / kosoštvorce, krémový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec BOUNTY biely
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Balta Fiji 71501 050
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Doha 3D berber krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Biely prateľný koberec 160x230 cm Mellow – Universal
S dlhým vlasom, interiérový

Koberec BUTIK 334 krémový / béžový
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Agnella Noble Poco sivý
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Protišmyková podložka pod koberec 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×10 cm, rovná
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






