



Rozmery 58×73×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 1 015,43 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Deante Silia, voľne stojaca vaňu ku stenu 1400x730x580 mm, ľavá, DEA-KDS_014L Vaňa Silia 140 cm sa hodí do priestoru každej kúpeľne. Vďaka skosenému bočnému profilu ho možno umiestniť k stene, čím sa zachová voľnosť priestoru. Vyrobené z vysoko kvalitného akrylu a povrchovo upravené v lesklej bielej farbe, dodáva miestnosti ľahkosť a modernosť. Sada obsahuje sifón a zacvakávaciu zátku, ktoré zaisťujú plnú funkčnosť a pohodlie používania. Je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť v kompaktných interiéroch. Výrobca: Deante Séria: Silia Typ: voľne stojaca vaňu ku stenu Rozmery: 1400 x 730 x 580 x 450 mm Farba: biela lesklá Verzia: ľavá Materiál: Akrylát Dĺžka [mm]: 1400 Šírka [mm]: 730 Výška [mm]: 580 Hĺbka [mm]: 450 Objem [l]: 183 Vrátane sifónu: Áno Prepadový otvor: Áno Vrátane odtokovej zátky Click-clack: Áno Záruka [roky]: 2
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca, K stene |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Hĺbka [mm] | 450 |
| Objem (l) | 183 |
| Sifón v cene | Áno |
| Prepadový otvor | Áno |
| Spôsob inštalácie | Nástenná, voľne stojaca |
| Click-clack zátka v cene balenia | Áno |
| Výrobca | Deante |
| Dĺžka (mm) | 1400 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 730 |
| Séria | Deante Silia |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Montáž | Rohová - Ľavá |

58×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
72×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×150 cm, rohová, voľne stojaca
SkladomDoprava zadarmo
70×45 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
72×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
160×100 cm, akrylátová
Skladom
42×100×160 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

Voľne stojaca, oválna
Dostupné v 2 e-shopoch

60×80×179 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×90×180 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
73×72×167 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
65×87×180 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rohová, voľne stojaca, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch

72×75×44 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
72×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
Voľne stojaca, akrylátová
Skladom
Voľne stojaca, akrylátová
Skladom
72×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×82×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
56×82×150 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×82×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
Akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžniková

44×70×160 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
58×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo