





Rozmery 10×10×8 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,58 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dizajnový box od dánskej značky Ferm Living vnesie osobitý štýl na každú policu alebo stolík. Štýlový úložný box je vyrobený z certifikovaného bambusu a má lesklý lakovaný povrch . Farba v zemitom odtieni červenej s tónmi terakoty mu dodáva elegantný a moderný vzhľad. Svojim univerzálnym tvarom a hravým dizajnom sa skvele hodí do každej miestnosti - či už ho použijete na uloženie písacích potrieb alebo každodenných potrieb. Box Nova je praktický a estetický doplnok, ktorý spája funkčnosť s vyberaným škandinávskym štýlom . výška 10 cm / šírka 10 cm / hĺbka 8 cm Vyrobené z bambusu s certifikátom FSC a povrchovo upravené vysokolesklým lakom.
| Šírka: | 10 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 8 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Spôsob zatvárania | S vekom |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Červená |
| Barva | Červená |
| Šířka | 10cm |
| Hloubka | 8cm |
| Výrobca | Ferm Living |

35×40×26 cm, drevený, papierový
Skladom
18×29×18 cm, s vekom, plastový
Skladom
22×29×44 cm, textilný, stohovateľný
Skladom
16×20×50 cm, plastový, papierový
Skladom
17×35×23 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×37×29 cm, s vekom, plastový
Skladom
16×62×38 cm, s vekom, textilný
Skladom
12×29×20 cm, s vekom, plastový
Skladom
60×80 cm, plastový, bez veka
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
16×38×29 cm, s vekom, textilný
Skladom
7×9×29 cm, drevený, bez veka
Skladom
144×70 cm, plastový, bez veka

30×37×29 cm, s vekom, plastový
Skladom
Plastový, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
16×14×49 cm, plastový, papierový
Skladom
30×37×29 cm, s vekom, plastový
Skladom
17×40×20 cm, s vekom, plastový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
30×37×29 cm, s vekom, plastový
Skladom
25×33×45 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69×30×47 cm, plastový, papierový
Skladom
Plastový, v sadách
Skladom