

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sprchová batéria Blur je vyrobená z masívnej mosadze, čo zaisťuje jej trvanlivosť a odolnosť proti korózii. Vďaka kvalitným materiálom zaručuje batéria spoľahlivosť a dlhú životnosť. Minimalistický dizajn a matná titánová povrchová úprava mu dodávajú elegantný a moderný vzhľad, ktorý dokonale ladí s moderným dizajnom kúpeľne. Výrobca: Deante Séria: Blur Typ: nástenná sprchová batéria Farba: grafitová Telo batérie vyrobené z prémiovej mosadze Akustická skupina [dB]: II (20 < x ≤ 30) Trieda prietoku [l/min]: A - 9,1-15 l/min Celková výška batérie [mm]: 138 Veľkosť keramickej hlavy: 25 Záruka [roky]: 7
| Druh | Nástenná (rozostup 100 mm), Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Typ batérie | Jednoručná, páková |
| Trieda prietoku [l/min] | A ≤ 15 (9.1 - 15) |
| Acoustic group [db] | II (20 < x ≤ 30) |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Celková výška batérie [mm] | 138 |
| Veľkosť keramickej kartuše | 25 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 138 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Deante Blur |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |

Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Páková
Skladom
Termostatická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Podomietková, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Podomietková, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Podomietková, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Páková
Skladom
Páková
Skladom
Podomietková, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Podomietková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Páková
Skladom
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch

Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Skladom
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Podomietková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Termostatická, bronzová
Skladom
Podomietková, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Skladom
Páková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň

Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom

190×90×90 cm, bez vaničky, číri
Skladom
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom

195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo