


Rozmery 56×90×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Veľkosť: 170 x 90 cm Výška: 56 cm Hĺbka: 51 cm Inštalácia: Voľne stojace Materiál: sanitárny akrylát Farba: lesklá biela Povrchová úprava: Biela Prepadový otvor: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku Click-Clack Odolnosť voči strate farby a UV žiareniu
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Povrch | Lesklý |
| Odtokový otvor | V strede |
| Prepad | Áno |
| Farba sifónu | Biela |
| Ean | 5905315507457 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 560 |
| Tvar | Oválny |
| Montáž | Voľne stojace |
| Séria | Mexen Giada |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Výrobca | Mexen |

Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaca, akrylátová
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch

Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková

Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová, akrylátová, k stene
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň