





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Prvotriedna nábytková drevotriesková doska Farba Dekor dub sonoma Rozmery Vonkajšia dĺžka: 206 cm Vnútorná dĺžka: 200 cm Vonkajšia šírka: 145 cm Vnútorná šírka: 140 cm Výška čela pri hlave: 80 cm Výška čela pri nohách: 41 cm Výška roštu od podlahy: 29,5 cm Hrúbka dosky: 1,8 cm Nosnosť: 120 kg na osobu Vyhotovenie Moderný a nadčasový dizajn Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži Jednoduchá montáž Dekorácie nie sú súčasťou V cene produktu je vždy zahrnutá posteľ, rošt a matrac v závislosti od toho, akú variantu si zvolíte Balenie postele obsahuje 1x predné čelo pri nohách 1x zadné čelo pri hlave 2x bočnice 1x stredová lišta 1x piata stredová noha Spojovací materiál Návod na zloženie Záruka 2 roky Nechajte sa inšpirovať Pre deti Nábytok
| Štýl | Rustikálny, Provence |
|---|---|
| Druh | Vyvýšená |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca |
| S čelom | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Béžová |
| Rošt | Bez roštu |
| Matrac | Bez matraca |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Vhodné do | Spálne |
| Nosnosť postele | 120 kg na osobu |
| Cena | Do 170 € |
| Dekor dreva | Dub sonoma |
| Dĺžka vnútorná | 200 cm |
| Šírka vnútorná | 140 cm |
| Dĺžka vonkajšia | 206 cm |
| Výška čela pri nohách | 41 cm |
| Výška čela pri hlave | 80 cm |
| Výška roštu od podlahy | 29,5 cm |
| Šírka vonkajšia | 145 cm |
| Lak | Nie |
| Hmotnosť | 34,85 kg |

Vrátane matraca, z lamina, vrátane roštu
Skladom
80×140×206 cm, z lamina, boxspring
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, rozkladacia, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, v dekore dub, z lamina
Skladom
80×140×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
80×145×206 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Doprava zadarmo
98×165×213 cm, vrátane matraca, drevená

65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
65×148×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×178×218 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
95×178×218 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Vrátane matraca, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Skladom
99×140×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69×149×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
80×165×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
40-100×166×210 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×210 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
102×168×213 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
80×165×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo