Porovnajte ceny od 218 € do 219,56 € v 2 e-shopoch:
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 200x290 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 200×290 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 218 € do 219,56 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 218,78 €
- 8. 5. 2026 - 203,28 €
- 29. 4. 2026 - 188,28 €
- 17. 4. 2026 - 176,53 €
- 1. 4. 2026 - 188,28 €
- 29. 3. 2026 - 168,68 €
- 12. 3. 2026 - 219,56 €
- 26. 5. 2026 - 218 €
- 8. 5. 2026 - 187 €
- 29. 4. 2026 - 157 €
- 17. 4. 2026 - 133,5 €
- 1. 4. 2026 - 157 €
- 29. 3. 2026 - 117,8 €
- 12. 3. 2026 - 219,56 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 200x290 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 7.54 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér /exteriér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Desert |
| Vzor | Štruktúrovaný/pruhy |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1300 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/perte ručne/nepoužívajte chemické bielidlo/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Koberec YORK IVORY
120×160 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec LOOPY TUNES sivý
190×280 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec PATIO INT 5006/170 naturálny
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Velvet vlna/piesok 120x170cm
120×170 cm, vonkajší, kusový
Skladom
Koberec Hanse Home Forest Granado béžový / hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec Sprint 43 hnedý
Behúň, metrážový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Agnus Kissa Alabaster
133×190 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec TAHAR 99005G sivý
120×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Casino soft rose 120x170cm
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Indiana 08932A JUTE / WHITE
Tkaný, kusový, jutový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Indiana 08529A JUTE / WHITE
140×200 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Costa 0G342A svetlosivý
60×1 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec PATIO INT 5001/178 naturálny
80×120 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Koberec JEANS 19217/P91
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec VICTORIA DIAMANTE 3D
80×150 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec FENER hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 120x170 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Velvet béžová/piesok 160x230cm
Vonkajší, kusový, v modernom štýle
Skladom
Koberec FLEX 19242/P91
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Oria 800/VH7-D
60×110 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec TRAFFIC béž 700
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Fener Calm svetlohnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Orisa Sukinda Natural
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Oria 65000/VH7-X
60×0 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SCANDIGEL 5787/UT6Y
40×60 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Ted Baker Notting Hill Portobello Light Green
80×200 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový vonkajší koberec 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Obdĺžnikový prírodné jutové Koberec - 120 * 180 * 1cm
120×1 cm, kusový, jutový
SkladomDoprava zadarmo
Koberec ELLA ST048A hnedý / béžový
80×150 cm, tkaný, jutový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Fener Twirl hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Oria 523/VH7-X
60×110 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Costa 0F884A béžový
80×1 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom





