Porovnajte ceny od 262 € do 313 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 80cm, 70W, 4000K, 3269lm, APP1800-CP, zlatá matná, OSW-09667
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 262 € do 313 €:
Popis produktu
Toolight, LED závesné svietidlo 80cm, 70W, 4000K, 3269lm, APP1800-CP, zlatá matná, OSW-09667 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Dĺžka (mm): 800 Šírka (mm): 800 Výška (mm): 200 Dĺžka kábla (mm): 1100 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: kov, plast Svetelný tok: 3269 lm Farba lampy: zlatá, brúsené zlato Použitý závit: integrovaný LED zdroj Farba svetla: neutrálna / 4000K Energetická trieda: G Svetelný zdroj v cene: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 70W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Žltá |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Kód výrobcu | OSW-09667 |
| Typ lampy | APP1800-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1100 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 3001 - 3500 lm |
| Počet svetelných bodov | 10 |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | 70W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366010569 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 200 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Inteligentné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá Vrátane WiFi A60 - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stojacia lampa béžová s krémovým látkovým tienidlom - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálne závesné vonkajšie svietidlo čierny ratan 3-svetlo - Calamus
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne GU10 50mm IP44 - Tuba
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Vonkajšie závesné svietidlo čierne 3-svetlá IP44 - Cava
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa bambusová 50cm IP44 - Moana
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo








