





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED stropné osvetlenie 120cm, LHJ039-CP, zlatá matná, OSW-60024 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Farba: Zlatá Povrchová úprava: brúsená Materiál: kov, plast Výška svietidla: 19 cm Dĺžka svietidla: 120 cm Farba svetla: teplá Teplota farby: 3000K Vstavaný 36W LED modul Použitá niť: Integrovaný zdroj LED Sila: Sieť 230V Tesniaci: IP20 Počet svetelných bodov: 3 Dĺžka kábla: 135 cm (výškovo nastaviteľná) Svietidlo na vlastnú montáž Moderná závesná lampa s minimalistickým tvarom zaujme svojou svetelnou vlnou, jemne zavesenou na tenkých šnúrkach. Jeho štíhla silueta a sofistikovaná povrchová úprava v bielej a zlatej farbe vytvárajú pôsobivú kompozíciu, ktorá sa perfektne hodí do moderných aj luxusných aranžmánov. Je ideálnou voľbou do obývacej izby, jedálne, ale aj elegantných komerčných priestorov. Nastaviteľná výška odpruženia umožňuje presné prispôsobenie svietidla usporiadaniu a charakteru interiéru, čo zaisťuje nielen funkčnosť, ale aj jedinečný vizuálny efekt.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-60024 |
| Typ lampy | LHJ039-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1000 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | 36W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366015434 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 1200 |
| Šírka (mm) | 190 |
| Výška (mm) | 1000 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň