Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Modrý vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 160×230 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 118,28 €
- 29. 4. 2026 - 118,28 €
- 21. 4. 2026 - 91,97 €
- 9. 4. 2026 - 102,54 €
- 29. 3. 2026 - 152,96 €
- 16. 3. 2026 - 170,65 €
- 7. 12. 2025 - 152,96 €
- 7. 11. 2025 - 108,98 €
- 1. 11. 2025 - 109,98 €
- 20. 10. 2025 - 108,08 €
- 8. 10. 2025 - 107,98 €
- 3. 10. 2025 - 110,48 €
- 19. 9. 2025 - 109,98 €
- 12. 9. 2025 - 110,48 €
- 2. 5. 2026 - 83,6 €
- 29. 4. 2026 - 83,6 €
- 21. 4. 2026 - 39,34 €
- 9. 4. 2026 - 71,06 €
- 29. 3. 2026 - 152,96 €
- 16. 3. 2026 - 152,96 €
- 7. 12. 2025 - 152,96 €
- 7. 11. 2025 - 65 €
- 1. 11. 2025 - 67 €
- 20. 10. 2025 - 63,2 €
- 8. 10. 2025 - 63 €
- 3. 10. 2025 - 68 €
- 19. 9. 2025 - 67 €
- 12. 9. 2025 - 68 €
Popis produktu
Modrý vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Zelená |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.3 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 4.1216 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér /exteriér |
| Úprava | Heat set |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Giza |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1100 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Odporúčame

Koberec LAZUR C944A biely / ružový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Slonovinový obojstranný jutový okrúhly koberec ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Skladom
Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Behúň BCF IMPRESJA béž
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Zeleno-krémový koberec z viskózy 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec protišmykový RUMBA 1385 fialový
60×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, hnedá
S dlhým vlasom, syntetický, s krátkym vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Panamero 07 sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžový koberec 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec BCF Morad GREK čierny
80×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Sivý koberec 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Krémovobiely koberec 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LAZUR C940M tmavo sivý / tyrkysový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Soho 13
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom





































































