

















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED stropné osvetlenie 60cm, 24W, 4000K, APP1731-1CP, zlatá, OSW-04342 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Dĺžka (mm): 600 Šírka (mm): 600 Dĺžka drôtu (mm): 1000 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: určený žiarovkou Farba lampy: zlatá Počet svetelných bodov: integrovaný LED zdroj Použitý závit: integrovaný LED zdroj Farba svetla: neutrálna, určená žiarovkou Teplota farieb: 4000 K Energetická trieda: G Svetelný zdroj v cene: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 24W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Atypické |
| Kód výrobcu | OSW-04342 |
| Typ lampy | APP1731-1CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1000 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna, Záleží od žiarovky |
| Farba svetla (k) | 4000 K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | 24W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366009778 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne