








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Manželská čalúnená posteľ s úložným priestorom Čalúnená posteľ s elegantne prešitým čelom perfektne zapadne do každej spálne. Vysoká konštrukcia postele zabezpečuje pohodlné vstávanie z postele. Rozmerný úložný priestor, ktorý ponúkajú všetky naše čalúnené postele vám pomôže s uskladnením veci, ktoré práve nepotrebujete. Súčasťou roštov sú aj pneumatické vzpery, ktoré uľahčujú manipuláciu s roštami pri výklope. Každý kontajner má dve vetracie mriežky pre prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Kľúčové vlastnosti - šírky postele: 180 cm - pre dva voľné matrace - čalúnená posteľ má veľký úložný priestor - výrobok je vyrobený v závode v Žiline - na všetky naše postele sa vzťahuje predĺžená 10 ročná záruka (na konštrukciu postele) Prevedenie roštov - prevedenie lamelových roštov s pneumatickými vzperami , bočný výklop z boku Možnosti úložného priestoru - základné prevedenie s veľkým úložným priestorom Vlastnosti poťahovej látky Použitá poťahová látka je dlhoročne overená zákazníkmi, vďaka čomu patrí medzi spoľahlivý výber pri čalúnenom sortimente nábytku. Má jemne zrnitú tkanú štruktúru a pekné sýte farby. Látka je odolná a použiteľná aj na tie najviac namáhané výrobky používané aj v komerčnej sfére. Látka má vysokú odolnosť voči oderu: až 90 000 Martindale – vhodná pre intenzívne používanie či už v domácnostiach alebo v komerčných priestoroch (napr. hotely, kancelárie). Cena postele je bez matracov, dekorácií a nočných stolíkov.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| Farba | Sivá |
| Druh | Vyvýšená |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Materiál / dekor | Čalúnená |
| Dĺžka postele [b] | 207 cm |
| Rozmer plochy na spanie | 180 x 200 cm |
| Typ postele | Manželská |
| Kategória | Čalúnené postele |
| Úložný priestor | Áno |
| Nososť | 150 kg |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Dĺžka | 200 |
| Distribúcia | SK |
| Výrobca | FINES |

105×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená

180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
Doprava zadarmo
110-117×140×202 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
105×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
V modernom štýle, polohovacia, s nožičkami
Skladom
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
99×140×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40-80×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
40-100×166×210 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×210 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
105×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
50×140×205 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
95×178×218 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
40×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
99×160×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom