Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Svetlosivý prateľný koberec 120x160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 120×160 cm
História cien
- 1. 5. 2026 - 43,28 €
- 21. 4. 2026 - 43,28 €
- 24. 3. 2026 - 38,95 €
- 17. 3. 2026 - 33,08 €
- 10. 3. 2026 - 35,29 €
- 1. 5. 2026 - 43,28 €
- 21. 4. 2026 - 43,28 €
- 24. 3. 2026 - 38,95 €
- 17. 3. 2026 - 27,2 €
- 10. 3. 2026 - 27,3 €
Popis produktu
Svetlosivý prateľný koberec 120x160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Krátky |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1.1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 2.304 kg |
| Dĺžka | 160 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Joy |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1200 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Protišmykový/vhodný na pranie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nevhodné do sušičky/možno prať v práčke/pravidelne vysávajte/nekrčiť/nežehliť/nepoužívajte chemické bielidlo/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte na 30 stupňov |
| Materiál zadnej strany | Plsť |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Svetlosivá |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Odporúčame

Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Béžový koberec behúň 80x200 cm - Mila Home
80×200 cm, behúň, s dlhým vlasom
Skladom
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší koberec 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, hnedá
S dlhým vlasom, syntetický, s krátkym vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový okrúhly koberec ø 133 cm Wolly – BT Carpet
⌀ 133 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec šnúrkový SIZAL FLAT 48832637 kruhy - sivý / krém
80×150 cm, vonkajší, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Slonovinový obojstranný jutový okrúhly koberec ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Skladom
Jutový behúň v prírodnej farbe 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, behúň, jutový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec EMERALD exkluzívny 1018 glamour, styl marmur fľaškovo zelený / zlatý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec LAZUR C940M tmavo sivý / tyrkysový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Modrý/béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Koberec protišmykový RUMBA 1385 fialový
60×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Krémovobiely koberec 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zeleno-krémový koberec z viskózy 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec SILK orgován
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SOFFI shaggy čierny
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Krémovobiely koberec 200x290 cm – Universal
200×290 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Skladom
Vonkajší koberec 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom




































































