Zelený okrúhly koberec ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
Rozmery ⌀ 120 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 36,9 € do 38,38 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 38,38 €
- 21. 4. 2026 - 38,38 €
- 19. 3. 2026 - 36,45 €
- 10. 3. 2026 - 43,37 €
- 25. 2. 2026 - 38,38 €
- 20. 2. 2026 - 36,14 €
- 30. 1. 2026 - 38,38 €
- 16. 12. 2025 - 32 €
- 5. 12. 2025 - 35,19 €
- 27. 11. 2025 - 35,24 €
- 22. 11. 2025 - 36,09 €
- 11. 11. 2025 - 36,14 €
- 14. 10. 2025 - 32 €
- 8. 10. 2025 - 37,4 €
- 3. 10. 2025 - 38,4 €
- 26. 9. 2025 - 37,4 €
- 19. 9. 2025 - 37,55 €
- 1. 9. 2025 - 42,8 €
- 29. 8. 2025 - 41,35 €
- 25. 5. 2026 - 38,38 €
- 21. 4. 2026 - 38,38 €
- 19. 3. 2026 - 33,9 €
- 10. 3. 2026 - 36 €
- 25. 2. 2026 - 38,38 €
- 20. 2. 2026 - 33,9 €
- 30. 1. 2026 - 38,38 €
- 16. 12. 2025 - 32 €
- 5. 12. 2025 - 32 €
- 27. 11. 2025 - 32,1 €
- 22. 11. 2025 - 33,8 €
- 11. 11. 2025 - 33,9 €
- 14. 10. 2025 - 32 €
- 8. 10. 2025 - 32 €
- 3. 10. 2025 - 34 €
- 26. 9. 2025 - 32 €
- 19. 9. 2025 - 32,3 €
- 1. 9. 2025 - 42,8 €
- 29. 8. 2025 - 39,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Koberec Gloria má hravý vintage dizajn, ktorý vytvorí štýlovú atmosféru v každom obytnom priestore. Je vyrobený zo 100 % polypropylénu. Vďaka tomu odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí. S výškou vlasu 9 mm je vhodná aj na podlahové kúrenie. Napriek tomu, že je taký tenký, je aj príjemne mäkký.
Rozmery
| Priemer: | 120 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Zelená |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Retro |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 2 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Gloria |
| Vzor | Orientálné/vintage |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 1600 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Bodové čistenie/utierajte vlhkou handričkou/nepoužívajte chemické bielidlo/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Hanse Home |
Podobné produkty

Koberec Hanse Home Gloria Lydia zelený kruh
V modernom štýle, interiérový, syntetický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec EXCLUSIVE 441 tmavosivý / zlatý
120×170 cm, kusový, bavlnený
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec COLORADO K468C BIL biely
60×100 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec JADE 45018/100 Ornament, ramka béžový / modrý
67×130 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec DUBAI Z287A CHU sivý
Perzský, kusový, orientálny
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ALLURE 5716 béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec EXCLUSIVE 200 tmavosivý / zlatý kruh
S dlhým vlasom, vlnený, bavlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec LUCE 75 Koniczyna marokánska, vintage - sivý / horčicový
Kusový, orientálny, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec VISTA 04 sivý rozeta ovál
Kusový, oválny, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec KENTUCKY 546 modrý ovál
200×290 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec COLORADO K474B CHU light béžový
60×100 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec California Shaggy P428B sivý / krémový
Kusový, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec 42420 PRINT VICTORIA
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Adana J0218 kruhy, sivý / béžový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec EMERY TANTA
80×120 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Safir 324 béžový / sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec REBEC 51186B Marmur - krém/sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Split Z332A sivý / hnedý
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Aqua Marble 04 béžový kruh
67 cm, ⌀ 67 cm, kusový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Behúň Exclusive 200 sivý / zlatý
Behúň, s dlhým vlasom, bavlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Santorini 435 hnedý
1 cm, ⌀ 120 cm, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec VERSAY Q264A tmavosivý EJF BF
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Regius Pavio popol
Kusový, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec SOLE D3732 Aztécky, romby - ploské tkanie, sivý/ béžový
Tkaný, kusový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Exclusive 200 dark vizion / gold
Kusový, orientálny, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ASOS LUNA
200×290 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ASOS MARMON
160×230 cm, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec KENTUCKY 593 modrý
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Felix C179A lesklý sivý / krémový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Isla, (fi) 115 cm, béžová
⌀ 115 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 3 dni
Koberec MAYA PR239 viacfarebný / čierny
60×100 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Osta Erato 48221 JC900
160×230 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom










