
















Rozmery 39×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria FORMIGO Rozmer 39x14 cm Priemer 390 mm Šírka 390 mm Výška 140 mm Hĺbka 390 mm Farba Červená/Ružová Materiál Betón Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Kruh Balenie neobsahuje Výpusť Hmotnosť / ks 5.8 kg Balenie 1 ks EAN 8590913970511 Taric 68109900 Záruka 2 roky
| Šírka: | 39 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Červená |
| Série | FORMIGO |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39x14 cm |
| Materiál | Betón, Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Ean | 8590913970511 |
| Výška (mm) | 140 |
| Dĺžka (mm) | 390 |
| Šírka (mm) | 390 |
| Séria | Sapho FORMIGO |
| Montáž | Na dosku |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá na dosku |
| Výrobca | Sapho |

40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, kamenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom