Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1250 x 375 mm, 666 W, čierna, W129-1250-350-00-70Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1250 x 375 mm, 666 W, čierna, W129-1250-350-00-70Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1250 x 375 mm, 666 W, čierna, W129-1250-350-00-70
Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1250 x 375 mm, 666 W, čierna, W129-1250-350-00-70
Rozmery 125×350 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 1250 mm Šírka: 375 mm Hĺbka: 375 mm Rozstupy pripojenia: 375 mm: - 45 cm (dno) Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Hmotnosť: 15,09 kg Reakcia na oheň: A1 Pracovná teplota: max. 95 °C Maximálny prevádzkový tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: - 75/65/20 °C - 666 W Pripojenia: - prehrávač, - prehrávač, - prehrávač, - prehrávač, - prehrávač: - 4xG ½″ z hornej a dolnej pravej alebo ľavej strany Ohrievač je možné inštalovať Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii Dodáva sa s: závesom, inštalačnou súpravou, zaslepovacími zátkami a odvzdušňovačom