
Béžová čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
794 €

Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
704 €

Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
794 €

Čalúnená jednolôžková posteľ taupe s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
704 €

Čalúnená jednolôžková posteľ taupe s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
794 €

Béžová čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
704 €

Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
794 €

Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca, v modernom štýle
704 €
Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Rozmery 92×127×211 cm
Vybraná varianta:Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 478 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 794 €
- 26. 5. 2026 - 794 €
- 19. 5. 2026 - 485 €
- 15. 5. 2026 - 478 €
- 7. 5. 2026 - 555 €
- 1. 5. 2026 - 635 €
- 1. 5. 2026 - 794 €
- 29. 3. 2026 - 555 €
- 17. 3. 2026 - 546 €
- 5. 2. 2026 - 611 €
- 23. 1. 2026 - 546 €
- 3. 11. 2025 - 611 €
- 30. 7. 2025 - 769 €
- 25. 7. 2025 - 661 €
- 15. 7. 2025 - 769 €
- 11. 7. 2025 - 661 €
- 20. 6. 2025 - 769 €
- 20. 6. 2025 - 638 €
- 6. 6. 2025 - 769 €
- 23. 5. 2025 - 653 €
- 23. 5. 2025 - 654 €
- 20. 5. 2025 - 653,64 €
- 16. 5. 2025 - 654 €
- 9. 5. 2025 - 684 €
- 4. 5. 2025 - 769 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnový jednolôžkový rohová posteľ s taštičkovým pružinovým matracom, praktickým úložným priestorom s prístupom zo strany a s variabilným čelom, ktoré možno umiestniť na ľavú aj pravú stranu. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, praktické úchytky pre poholdný prístup do úložného priestoru, laminované dosky s vyššou odolnosťou, možnosť voľby ľavého a pravého rohu, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke.
Rozmery
| Šírka: | 127 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 211 cm |
| Výška: | 92 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Sivá |
| Funkcia | Ľavý roh/pravý roh |
| Hustota pur peny | 25 kg/m³ |
| Výplň matraca | Taštičkové pružiny/molitan (PUR) |
| Hrúbka matraca | 20 cm |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 12 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Výška čela postele | 37 cm |
| Výška rámu postele | 55 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Váha | 108 kg |
| Rozmer | 120x200 |
| Dĺžka | 211 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdá |
| Typ matraca | Pružinový |
| Typ | Rohová |
| Starostlivosť | Chemické čistenie/pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Produktový rad | Avela |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 220 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Matrac je súčasťou | Áno |
| Príslušenstvo | S úložným priestorom/na nožičkách/s čelom |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 58000 martindale |
| Názov poťahu | Manila 16 |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

ECOMATRACE POSTEĽ EVA + 16 LAMELOVÝ ROŠT Rozmery 90x200
50×90×200 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ 90x200 s čelom z mangového dreva Mango natural
40-80×90×200 cm, drevená, v dekore mahagón
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ IKAROS 80 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS 80 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ ELISA 120 x 200 cm, dub lanýž Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
81×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
ECOMATRACE POSTEL ASIA BEZ ROŠTU, BOROVICA LAKOVANÁ Rozmery 80x200
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Drevená posteľ GAJA 120x200 biela/čierna
120×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
ECOMATRACE POSTEĽ EVA BEZ ROŠTU, BOROVICA LAKOVANÁ Rozmery 90x200
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ SOFIA 120 x 200 cm, betón Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×120×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 90 x 200 cm, dub hľuzovka Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×90×200 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Skladom
Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Drevená, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, dub artisan/biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 90 x 200 cm, betón Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×90×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm, dub artisan/biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, biela/dub hľuzovka Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×88×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
Posteľ do spálne s úložným priestorom 120x200/160x200 MOSSA MO12 (Cloud 82)
120-160×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
Rozkladacia posteľ s prísteľkou Austin New 90 - dub
94×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Posteľ ELISA 90 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
90×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, betón/biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×98×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Váľanda LAMBO 2, 90x200 cm Hnedá Pánty vpravo
92×95×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
120×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 120 x 200 cm, dub artisan II. akosť
120×200 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
Posteľ SOFIA 120 x 200 cm, dub artisan Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 90 x 200 cm, dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
80×90×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 90 x 200 cm, dub sonoma II.kvalita
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Skladom
Posteľ IKAROS 90 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×98×206 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela/dub hľuzovka Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
Posteľ KALEA 90 x 200 cm, borovica Rošt: Bez roštu, Matrac: Matrac Coco Maxi 20 cm
82×99×209 cm, vrátane matraca, drevená
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený










