
Béžová čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
-13 %555 €
635 €

Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
563 €

Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
555 €

Čalúnená jednolôžková posteľ taupe s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
704 €

Čalúnená jednolôžková posteľ taupe s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
635 €

Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
635 €

Sivá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle, čalúnená
-20 %563 €
704 €
Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
Rozmery 92×90×200 cm
Vybraná varianta:Modrá čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom s matracom 90x200 cm Avela – Bonami Selection
História cien
- 29. 4. 2026 - 563 €
- 29. 3. 2026 - 563 €
- 23. 2. 2026 - 547 €
- 13. 2. 2026 - 497 €
- 23. 1. 2026 - 508 €
- 16. 1. 2026 - 595,08 €
- 8. 11. 2025 - 547 €
- 30. 7. 2025 - 649 €
- 25. 7. 2025 - 558 €
- 15. 7. 2025 - 649 €
- 11. 7. 2025 - 558 €
- 20. 6. 2025 - 649 €
- 20. 6. 2025 - 539 €
- 6. 6. 2025 - 649 €
- 23. 5. 2025 - 551 €
- 23. 5. 2025 - 552 €
- 20. 5. 2025 - 551,64 €
- 16. 5. 2025 - 552 €
- 9. 5. 2025 - 577 €
- 4. 5. 2025 - 649 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnový jednolôžkový rohová posteľ s taštičkovým pružinovým matracom, praktickým úložným priestorom s prístupom zo strany a s variabilným čelom, ktoré možno umiestniť na ľavú aj pravú stranu. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, praktické úchytky pre poholdný prístup do úložného priestoru, laminované dosky s vyššou odolnosťou, možnosť voľby ľavého a pravého rohu, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 92 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Modrá |
| Výplň matraca | Taštičkové pružiny/molitan (PUR) |
| Hrúbka matraca | 20 cm |
| Funkcia | Pravý roh/ľavý roh |
| Hustota pur peny | 25 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 12 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Výška čela postele | 37 cm |
| Výška rámu postele | 55 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Váha | 104 kg |
| Rozmer | 90x200 |
| Dĺžka | 211 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdá |
| Typ matraca | Pružinový |
| Typ | Rohová |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok/chemické čistenie |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Avela |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 440 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Matrac je súčasťou | Áno |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s úložným priestorom/s čelom |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Hevia 207.23 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Recenzie
Používateľské recenzie
Posteľ je PRESNE to, čo vidíte na obrázku. Zaplatíte viac, ale stojí to za to.
Posteľ splnila moje očakávania, je dosť vysoká, pekná a pohodlná. Video návod na jej zloženie je naozaj zrozumiteľný. Neľutujem, že som si ju vybrala.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Podobné produkty

Posteľ ELISA 120 x 200 cm, dub lanýž Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V modernom štýle, v dekore dub, s nožičkami
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Rozkladacia posteľ s prísteľkou Austin New 90 - dub
93×90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ IKAROS 80 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ ELISA 90 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
Čalúnená posteľ COMFINO VELVET s prístelkou 120x200 cm krémová
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia posteľ z masívu Scott borovica 90-180x200cm
80×200 cm, drevená, rozkladacia
Na odoslanie o 1 týždeň
Posteľ IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
Posteľ SOFIA 120 x 200 cm, betón Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V industriálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
Posteľ 90x200 s čelom z mangového dreva Mango natural
90×200 cm, drevená, s čelom
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 80 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
AKCIA Posteľ Emily 80 x 200 cm, biela II. akosť Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, čalúnená
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Emily 120 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, čalúnená
Skladom
Posteľ Laura 120 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ Laura 80 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela/dub hľuzovka Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
Čalúnená posteľ COMFINO VELVET s prístelkou 120x200 cm ružová
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posteľ Emily 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Emily 80 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
V rustikálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
Posteľ Ada 90 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Ada 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Čalúnená posteľ COMFINO VELVET s prístelkou 120x200 cm sivá
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ Ada 90 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom








