








Rozmery 57-69×75-150×75 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stôl vyrobený z najlepších laminovaných dosiek SWISS KRONO Malá, úhľadná lavice, ktorá odkazuje na dizajn v škandinávskom štýle. Nepochybnou výhodou je možnosť rozšírenia a nárastu nábytku. Stolík je vybavený ručným zdvíhacím mechanizmom a ľahko ho zvýšite na výšku jedálenského stola. Po rozložení preklopením hornej dosky sa zdvojnásobí dĺžka stola .. Tvar: obdĺžnikový Materiál dosky stola: lamino Dekor: dub sonoma, wenge, dub traviata, tabac, san maríno, san remo, jelša, kalifornský orech, vzorované, viacfarebné Povrchová úprava: mat lesk Materiál: lamino Štýl: škandinávsky, moderné Vlastnosti: odkladacia spodná doska, nastavenie výšky, rozkladacia, zdvíhacie Šírka 75 cm - 150 cm Hĺbka 75 cm Výška 57 cm - 69 cm
| Šírka: | 75-150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 57-69 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Jelša, Orech, Dub sonoma |
| Materiál nôh | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 40 kg |
| Materiál prevedenia | Drevotrieska |
| Nastaviteľná výška | 57 - 69 cm |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 40 kg |

60-76×120-180×70 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
142×102 cm, rozkladací, okrúhly
Skladom
60×120-160×70 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×120-160 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, rozkladací, okrúhly
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladací, s kovovými nohami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
75×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
76×160-218×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
75×120×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
79×200×100 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
Skladom
74×160-240×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×80×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×120×78 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
Dostupné v 16 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×120-160 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×120-160×78 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 16 e-shopoch
Skladom
76×85-120×78 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 16 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×75 cm, okrúhly, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
V dekore dub, pre 6 osôb, lesklý
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
79×80-160×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Skladom
75×80×80 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×80-120×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
Rozkladací, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
60-76×120-180×70 cm, rozkladací, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni