

Rozmery 124×50×27 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 352 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Funkčná predsieňová stena zostavená z vešiaka, skrine, zrkadla a skrinky na topánky. praktická polica velké zrkadlo 5 vešiaky skrinka na 2 - 4 páry topánok vyrobené z dosiek o hrúbke 18 mm kvalitné spracovanie Rozmery: Rozmery skrine so zrkadlom výška - 180 cm šírka - 50 cm hĺbka - 35 cm Rozmery skrinky na topánky výška - 57 cm šírka - 50 cm hĺbka - 35 cm Rozmery vešiaku výška - 124 cm šírka - 50 cm hĺbka - 27 cm Materiál: • korpus a dvierka- laminovaná drevotrieska 18 mm • hrany - PVC Barva: dub artisan Údržba: Povrch nábytku otrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Stena je dodávaná v demontovanom stave.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 124 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zrkadlo | Ano |
| Skriňa | Ano |
| Lavica | Ano |
| Vešiak | Ano |
| Botník | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Váha | 39 kg |
| Hrana | PVC |
| Polica | Áno |
| Hĺbka sedu | 35 cm |
| Výška sedu | 57 cm |
| Počet dverí | 2 |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Biela |
| Počet vešiakov | 5 |
| Počet zásuviek | 1 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere;Výklopné |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Hĺbka skrine so zrkadlom | 35 cm |
| Šírka skrine so zrkadlom | 50 cm |
| Výška skrine so zrkadlom | 180 cm |
| Výrobca | TOP Nábytek |

179×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
185×104×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
180×60×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
180×60 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
180×80×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
185×104×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
180×60 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
185×104×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
60×179×31 cm, s botníkom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
90×179×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
180×60 cm, s botníkom, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
180×60×32 cm, s botníkom, so zrkadlom
SkladomDoprava zadarmo

S botníkom, matná, s lavicou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň