Odporúčame
História cien
- 25. 5. 2026 - 254,2 €
- 19. 4. 2026 - 254,2 €
- 10. 3. 2026 - 265 €
- 20. 2. 2026 - 250,8 €
- 16. 2. 2026 - 295 €
- 14. 2. 2026 - 250,8 €
- 28. 1. 2026 - 295 €
- 23. 1. 2026 - 250,8 €
- 16. 1. 2026 - 256,65 €
- 5. 12. 2025 - 250,75 €
- 27. 11. 2025 - 253 €
- 5. 11. 2025 - 277 €
- 6. 6. 2025 - 254 €
- 5. 6. 2025 - 295 €
- 13. 5. 2025 - 265 €
- 9. 5. 2025 - 277 €
- 30. 4. 2025 - 295 €
- 25. 4. 2025 - 251 €
- 23. 4. 2025 - 295 €
Popis produktu
Biela/zelená detská šatníková skriňa 58x172x37 cm Casami Bruges – Vipack
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 172 cm |
Parametre
| Typ otvárania | Klasické |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Typ skrine | Uzavretá |
| Krajina pôvodu | BR |
| Výška nôh | 7 cm |
| Nosnosť | 15 kg |
| Váha | 32.6 kg |
| Uzatvárací systém | Soft close (tiché dovieranie) |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix |
| Produktový rad | Casami |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Vlastnosti | Na nožičkách/s dvierkami/so skriňovou tyčou/s poličkami |
| Povrchová úprava | Farbenie |
| Materiál | MDF |
| Farba | Zelená/biela |
| Material | MDF |
| Výrobca | Vipack |
Recenzie
Používateľské recenzie
Nezmyselne umiestnený vešiak, prakticky nepoužiteľný. Inak fajn.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Kúpili sme si do izby našej dcéry 2 kusy - jeden v bledo ružovej a druhý v bledo zelenej farbe - spolu vyzerajú skvele, veľmi dobrý pomer kvality a ceny, obe sme kúpili v akcii.
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Skladom






