





Rozmery 41×66 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO 3D model ÁNO Rozmer 65,5x11,5x40,5 cm Šírka 655 mm Výška 115 mm Hĺbka 405 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Hmotnosť / ks 12.6 kg Balenie 1 ks EAN 8590913856280 Taric 69109000 Záruka 2 roky
| Šírka: | 41 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 66 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 65,5x11,5x40,5 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913856280 |
| Výška (mm) | 115 |
| Šírka (mm) | 405 |
| Dĺžka (mm) | 655 |
| Séria | Sapho Blade |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

46×22 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
31×170 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×39 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×39 cm, na dosku, keramické
Skladom
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
36×120 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
40×120 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×22 cm, keramické, oválne
Skladom
38×48 cm, na dosku, keramické
Skladom
160×50 cm, z liateho mramoru, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×25 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
35×50 cm, na dosku, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
38×50 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×38 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×22 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

55×36 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
80×50 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeň
46×54 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×100 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×27 cm, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
70×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
Zapustené, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×42 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
44×22 cm, na dosku, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×42 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hranaté
Skladom
36×30 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36 cm, na stenu, rohové
Na odoslanie o 1 týždeň