




Rozmery 36×115 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Perl, granitové umývadlo na dosku 360x360x115 mm, šedá, LAV-VGP1510T Technické údaje: Povrchová úprava: šedá Dĺžka: 360 mm Šírka: 360 mm Hĺbka: 115 mm Model: Oválny Odtok: Ø44 mm Odolnosť voči tepelným šokom: Áno Odolné proti poškriabaniu: Áno Odolný voči zmene farby: Áno Teplotná odolnosť: 190 °C Spôsob montáže: Na dosku / pultové Typ odtokovej zátky: ClickClack Jednoduché čistenie a používanie Vďaka ľahko odnímateľnému uzáveru je udržiavanie umývadla v čistote jednoduché a rýchle. ✅ Nižšie je uvedený krátky návod na použitie: Namontujte umývadlo na dosku. Pripojte odtok a zátku click-clack. Ak chcete umývadlo vyčistiť, odstráňte uzáver a umyte povrch. ✅ Často kladené otázky (FAQ): ➡️ Čím sa umývadlo Perl odlišuje od ostatných modelov? Umývadlo Perl sa vyznačuje oceneným dizajnom Good Design 2024 , neviditeľným odtokom a možnosťou výberu povrchovej úpravy. ➡️ Je umývadlo Perl vhodné do malej kúpeľne? Áno, vďaka kompaktným rozmerom sa umývadlo Perl perfektne hodí aj do malých kúpeľní. ➡️ Ako udržiavať umývadlo čisté? Vďaka ľahko odnímateľnému uzáveru je čistenie umývadla jednoduché a rýchle. ➡️ Je umývadlo Perl odolné? Áno, umývadlo Perl je vyrobené z kvalitnej žuly, ktorá zaisťuje jeho trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu.
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 115 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Štýl | Dizajnové |
| Tvar | Oválny |
| Farba | Sivá |
| Model | Okrúhly |
| Priemer odtoku | Ø44 mm |
| Reverzibilné | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Spôsob inštalácie | Na pracovnú dosku |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Záruka (roky) | 30* see warranty terms |
| Výrobca | Laveo |
| Materiál | Granit |
| Dĺžka (mm) | 360 |
| Šírka (mm) | 360 |
| Hĺbka (mm) | 115 |
| Montáž | Na dosku |
| Séria | Laveo Perl |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá na dosku |

Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch

40×13 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, kamenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
45×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Skladom
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch